Dil Seçiniz
Telefon
Youtube
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyoru Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin taş kırma, eleme, yıkama tesisleri konusunda önde gelen kuruluşlarından biri olan Gayret Makina 1998 yılında Ankara Ostim’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Sektöründe kısa sürede adını duyuran Gayret Makina, Türkiye’nin önde gelen isimleri arasında yer almayı başarmıştır. Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden firmamız kendi alanında yurt içinde ve yurt dışında çalışmakta olan tüm taş ocaklarının her türlü kırıcı, elek ve yıkama tesisleri konusunda ihtiyaçlara cevap verir duruma gelmiştir.

Firmamız müşterilerine daha hızlı ve kalitede en iyi hizmeti verebilmek için kapasitesini artırmıştır. İmalatlarını 2008 yılında Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 20.000 m2 üzerine kurmuş olduğu fabrikasında devam ettirmeye başlamıştır. Firmamız maden ocaklarının ihtiyacı olan her türlü makinayı üretebilecek kapasiteye haizdir. Güncel makine üretiminin yanı sıra, her zaman yeniliğe ve araştırmaya açık olan firmamız müşterilerin sorunları ve talepleri doğrultusunda sürekli yeni makine çalışması ve mevcut makine geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. ARGE konu başlıklarımız kısaca makine bakım kolaylığı, düşük işletme maliyeti yüksek performans ve düşük üretim maliyeti olarak düşünülebilir.  Gayret Makina her geçen gün artan ihracatı ile 20 ülkeye ulaşmıştır. Artık bir dünya markası olma yolunda hızını artırmış ve yoluna süratle devam etmektedir.

Hedefimiz

Gayret Makina olarak bundan sonraki hedefimiz; kaliteden ödün vermeksizin faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır. Teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanları kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Ülkemizde ve dünyada GAYRET MAKİNA denildiği zaman hiçbir olumsuzluğun düşünülmediği, müşteri ilişkilerinin en üst düzeyde tutulduğu, gelişime açık bir firma akla getirerek, firmamızın ülkemizde ve dünyada hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamaktır.